KONST / Litografier / Färglitografier 14886262
nr 1488 6262
Bertil Warnolf
(f. 1950), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad -88,250-upplaga. Färglitografi, bildmått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 42x42 cm
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:07:47
5/9 20:02:24
Bertil Warnolf
Läs mer om Bertil Warnolf